Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kraszew Wielki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

125 000 zł5 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/ kl/aw154/2019 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z budynkiem gospodarczym w zacisznej okolicy ok. 30 km od Łodzi. Działka o powierzchni 5000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

349 000 zł1 625 m² 214,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o domu pod lasem, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 1625 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Retniowiec

Retniowiec(Kraszew Wielki + 10 km)

250 000 zł36 500 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, o charakterze siedliskowym, z możliwością zabudowy do 70 metrów od drogi. Nieruchomość jest malowniczo położona, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Józefów

Józefów(Kraszew Wielki + 23 km)

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, powiat zgierski (łódzkie)! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 1000 m to doskonały wybór!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stachlew

Stachlew(Kraszew Wielki + 18 km)

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borowiny

Borowiny(Kraszew Wielki + 23 km)

255 000 zł5 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę o powierzchni 5100 mkw w miejscowości Borowiny/k Skierniewic. Działka częściowo zadrzewiona, bez ogrodzenia i bez mediów. W drodze wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Mazowiecka

Nowy Bedoń(Kraszew Wielki + 23 km)

259 000 zł1 071 m² 241,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1071 m2 Bedoń Nowy, k. Łodzi. Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1071 m2, położona w Bedoniu Nowym (gmina Andrespol). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Albinów

Albinów(Kraszew Wielki + 7 km)

117 000 zł3 503 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do miasta? Ta działka w miejscowości Albinów (gmina Głowno, powiat zgierski) to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skierniewice

Centrum,Skierniewice(Kraszew Wielki + 24 km)

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wola Mąkolska

Wola Mąkolska(Kraszew Wielki + 20 km)

90 000 zł1 048 m² 85,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1048 m2 położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wola Mąkolska

Wola Mąkolska(Kraszew Wielki + 20 km)

85 000 zł1 088 m² 78,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1088m2 położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij